KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Miniatyrmålning 15629165

nr 1562 9165

Miniatyrmålning

Damporträtt, Mytologiskt motiv. Signerad, diameter: 7 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 11 september 2023
kl 20:25:00